چهارمین نشست کتابخوان کتابخانه شهید آونی بایگ برگزار شد  

ارمین نشست کتابخوان کتابخانه شهید آونی بایگ با محوریت غدير خم در محل کتابخانه شهید آوینی بایگ برگزار شد.در این جلسه 5 کتاب در زمینه عيد غدير خم معرفی شد.
کتاب 15روز باغدير نوشته محمد صدری ازانتشارات عطر عترت توسط اقای محمد فوقانی معرفی شد
2-کتاب برآستان غدير نوشته سید محمدرضا طباطبایی نسب از انتشارات نور الایمه توسط اقای علی اکبر خاکساری معرفی شد.
3-کتاب بلند ترین داستان غدير نوشته محمد رضا انصاری ازانتشارات دلیل ما توسط اقای حمید رضایی معرف

ادامه مطلب  

برگزاری نشست کتابخوان با موضوع عید غدیر  

به اطلاع کلیه همشهریان عزیز می رساند کتابخانه شهید آوینی بایگ در نظر دارد چهارمین نشست کتابخوان خود در سال جاری را به موضوع غدير اختصاص دهد.نشست کتاب خوان عنوان نشست هایی است که به منظور به اشتراک گذاری کتاب های خوانده شده و با هدف ترویج و تبلیغ مطالعه در قالب معرفی کتاب برگزار می­گردد. این جلسه در فضایی صمیمی تلاش دارد تجربیات مطالعاتی افراد کتابخوان را برای سایر علاقمندان کتاب و کتابخوانی به اشتراک گذارد.تعداد معرفی کنندگان کتاب در این

ادامه مطلب  

معرفی 7 عنوان کتاب در دهه ولایت به همراه مسابقه نقاشی در کتابخانه شهید بهشتی آشخانه  

معرفی 7 عنوان کتاب در دهه ولایت؛
 
معرفی 7 عنوان کتاب در دهه ولایت به همراه مسابقه نقاشی  در کتابخانه شهید بهشتی آشخانه برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خراسان شمالی ،زکیه آذرمهر کتابدار کتابخانه شهید بهشتی گفت: به مناسبت دهه ولایت، پنجمین   نشست کتاب خوان کتابخانه ای  با حضور شماری از علاقمندان در کتابخانه شهید بهشتی  برگزار شد.
در این نشست 7 نفر از اعضاء به معرفی کتاب پرداختند، اسامی بدین شرح می باشد:
محم

ادامه مطلب  

کتاب فتح خون نوشته سیدمرتضی آوینی  

راوی : در سنه چهل و نهم هجرت ، هنگام شهادت امام حسن مجتبی (ع) دیگر رویای صادقانه پیتمبرِ صدق به تمامی تعبیر یافته بود و منبر رسول خدا ، یعنی کرسیخلافت انسان کامل ، اریکه ای بود که بوزینگان برآن بالاو پایین می رفتند . روز بعثت به شام هزار ماهه سلطنت بنی امیه پایان می گرفت و غشوه تاریک شب ، پهنه ای بود تا نور اخترانامامت را ظاهر کند ،و این است رسم جهان : روز به شب می رسد و شب به روز. آه از سرخی شفقی که روز را به شب می رساند.
بخوان قل اعوذ برب الفلق ، که

ادامه مطلب  

رونق فروع دین در تبیین اصول دین است  

رونق فروع دین در تبیین اصول دین است
امیر مؤمنان با صراحت ما را از یک تهدید بزرگ آگاه کرده اند و با قاطعیت نسبت به این خطر جدی هشدار داده اند و گفته اند که غفلت از ریشه ها و پرداختن به شاخ و برگها نشانه فروپاشی و زمینه بحران است. 
این یک اصل عقلی و حقیقتی آشکار است که "تضییع الأصول والتمسک بالفروع" - چنان که مرحوم آمدی در تعبیر غررالحکم ثبت کرده است-  همیشه پیامد هایی زیانبار برای هر نهاد اجتماعی، فرهنگی یا اقتصادی و سیاسی خواهد داشت.
این ضابطه د

ادامه مطلب  

راهنمای سفر صدر در کمبریج، انگلستان  

کمبریج شهری دانشگاهی داخل انگلستان است. این عمران ده در کنار رود کم و درون حدود ۸۰ کیلومتری شمال لندن واقع شده‌ است.
تور بالیکمبریج، شهری مهارت شده در رگه معماری باشکوه صفا دیدنی است. شهری که در رسم و تاریخ غوطه‌ور است و نفس را بیش پیدا کردن هر چیز درعوض جهت دانشگاه‌های موازنه اولش درون سطح دنیا می‌شناسند. کالج‌های قدیمی این شهر میزبان تعدادی دوباره پیدا کردن بزرگترین فیلسوفان دنیا بوده‌اند. فضاهای سبز این آبادی در کنار ساختمان‌های قدی

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1